Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Žavingos ir stilingos vestuvių metinės

vestuviu metines

Vestuvės yra jūsų svarbiausia gyvenimo šventė, tačiau reikia nepamiršti, jog ne tik ta diena bus svarbi – juk yra gausybė metinių, kurios jums primins apie sėkmingą ir džiugią santuoką, tad jūs galėsite atšvęsti savo vestuves dar kartą ir padaryti tai, ko galbūt nepadarėte tą pačią pirmąją dieną. Vestuvių metinės Lietuvoje švenčiamos nuo senų laikų ir vis dažniau vestuvių planuotojai kviečiami suorganizuoti ir šias šventes. Beje, jeigu vestuvių metinės nėra jums gerai pažįstamos, tai turbūt nežinojote ir fakto, kad toji pirma diena yra vadinama žaliosiomis metinėmis. Taigi, galite įkomponuoti į savo vestuves gamtos motyvų, gražių žalių gėlių ir sumaišyti žalią bei baltą spalvą planuojant dekorą.

Po vienerių metų švenčiamos popierinės vestuvės – reikia suprasti, kad tai gana trumpas laiko tarpas, todėl ir popierius čia yra simboliškas – juk dar galbūt nepažįstate savo sutuoktinio iki širdies gelmių, kad galėtumėte su juo elgtis kuo drąsiausiai, stengiatės kartais būti nuolankūs ir taip sustiprinti savo santykius. Taigi, ir į tokių metinių planavimą reikėtų žiūrėti su šiokiu tokiu rūpesčiu kaip išsaugoti trapų, gležną daiktą ir paversti jį stipresne jėga.

5 metus švenčiamos medinės vestuvės – tokių vestuvių planavimas gamtoje, kokioje nors gražioje tradicinėje viloje ar sodyboje būtų puikus pasirinkimas. Medis yra susijęs su gyvybe, tai taip pat yra vaisingumo ir išminties simbolis. Vadinasi, per tuos penkerius metus jūs įgavote daugiau išminties ir supratote gausybę dalykų vienas apie kitą. Nėra abejonės, kad ir jūsų meilė sustiprėjo. Galbūt per tuos metus suartėjote su Dievu, supratote, kad be jo ir gamtos stebuklų nebūtų tokių tvirtų šeimyninių santykių – atkreipkite į šiuos aspektus dėmesį, švęsdami savo medines vestuves.

Alavinės (rožinės) vestuvės yra švenčiamos, kuomet jūs jau pragyvenate kartu 10 metų. Vadinasi, alavas jums sufleruoja apie tai, kad savo sutuoktinį pažįstate jau labai gerai. Tai yra lankstumas, prisitaikymas vienas prie kito. Jeigu jūs puikiai suprantate savo antrąją pusę, tuomet nepamirškite šią dieną priminti jai, kas gyvenime svarbiausia ir dar labiau sustiprinti santykius. Tobulas vestuvių planavimas tik padės tai įgyvendinti, tad nepamirškite savo vestuvių planuotojui išsakyti savo svajones. Rožinėmis šios vestuvės laikomos todėl, kad per dešimt metų įsiplieskia tikra aistra gyvenimui kartu, aistra meilei. Rožė yra taip pat ir tyrų jausmų simbolis, tikros meilės herbas. Vadinasi, tą dieną kiekvienas tikras vyras savo damai turėtų padovanoti nuostabiai kvepiančių ir gražiausias dienas kartu primenančių rožyčių.

Plačiau apie vestuvių metines galite rasti wikipedia.org puslapyje. 

(Visited 118 times, 1 visits today)
123456