Naujosios „Continental SportContact 6“ padangos saugios net važiuojant 350 km/val. greičiu

Ar jau skaitėte?

1_Pristatymas_Continental_S„Super Sports“ kategorijos naujo gumos mišinio, protektoriaus technologijos ir konstrukcijos padangos;

Žymiai geresnis valdymas ant sausos dangos, didesnis vairavimo tikslumas ir stabilumas, važiuojant itin dideliu greičiu.

Hanoveris, 2015 m. rugsėjo mėn. Padangų gamintojas „Continental“ pristatė naujausią aukštųjų technologijų „SportContact 6“ padangų gamą. Tai „Super Sports“ kategorijos padangos, skirtos galingiausiems automobiliams ir pasižyminčios ypatingai geromis valdymo ir vairavimo tikslumo savybėmis bei pritaikytos važiuoti itin dideliu, net iki 350 km/val. siekiančiu greičiu. Siekdami šių rezultatų padangas kūrę inžinieriai panaudojo naują gumos mišinį, naują padangos protektoriaus raštą ir itin tvirtą konstrukciją. Padangos siūlomos nuo 19 iki 23 colių skersmens dydžio.

Itin gerą sukibimą užtikrinantis „Black Chili“ mišinys

Siekdami užtikrinti dar geresnes nei pirmtakių „SportContact 6“ padangų savybes, jas kūrę inžinieriai maksimaliai patobulino „Black Chili“ protektoriaus gumos mišinį. Važiuojant itin dideliu greičiu naujos kartos padangomis, maksimalų sukibimą su keliu lemia du pagrindiniai veiksniai. Pirmasis – tai gumos mišinys, kuris sukurtas susilieti su grublėtu kelio paviršiumi. Antrasis – tuo pačiu metu tarp gumos mišinio ir kelio paviršiaus susidarantis laikinas atomo dydžio dalelių junginys, kuris užtikrina itin stiprų sukibimą ir veikia kaip maži siurbtukai. Abu šie faktoriai nulemia maksimaliai gerą sukibimą visomis kryptimis, esant tiek šlapiai, tiek ir sausai kelio dangai – stabdant, posūkiuose, taip pat greitėjant.

Prilaikantys blokeliai puikiam valdymui

3_Saugios_vaziuojant_350Siekdami ypatingai tikslaus valdymo ir greito atsako į vairo pasukimą, „Continental“ inžinieriai pritaikė naujovišką jėgos nukreipimo technologiją, užtikrinančią optimalų padangas veikiančių jėgų paskirstymą. Ši technologija apjungia skirtingus padangos kraštuose ir centrinėje dalyje esančius protektoriaus elementus. Priklausomai nuo padangos dydžio, trys arba keturios centrinės protektoriaus juostos ir vidinis padangos protektoriaus kraštas užtikrina maksimalų padangą veikiančių skersinių jėgų paskirstymą, taip žymiai padidinant vairo pasukimo tikslumą.

Išorinę padangos dalį veikia didesnė jėga nei vidinę, todėl protektoriaus juostos išdėstytos asimetriškai, taip užtikrinant didesnį padangos stabilumą ir didesnes perduodamas jėgas. Iš išoriniame padangos krašte esančių blokelių elementų buvo suformuotas vientisas darinys – krašte esantys dideli blokeliai sujungti su sukryžiuotais elementais antroje blokelių juostoje ir tai leidžia greituose posūkiuose blokeliams prilaikyti vienas kitą, taip užtikrinant maksimalų išilginių jėgų perdavimą.

„Aralon 350“ pluoštas – užtikrinti maksimalų saugumą važiuojant net 350 km/val. greičiu

Naujosiomis „SportContact 6“ padangomis galima važiuoti iki 350 km/val. siekiančiu greičiu. Tai reiškia, kad padanga ne tik turi užtikrinti puikų stabdymą, valdymą ir išilginį stabilumą, bet ir jos konstrukcija turi būti pritaikyta ypatingai dideliems greičiams ir su juo susijusiomis padangą veikiančiomis milžiniškomis išcentrinėmis jėgomis. „Continental“ inžinieriai sukūrė novatorišką konstrukciją, pajėgiančią atlaikyti milžiniškas padangą veikiančias jėgas ir užtikrinančią maksimalų saugumą. Specialiai šioms padangoms sukurto „Aralon 350“ sintetinio pluošto pagrindą sudaro dvi ypatingai tvirto aramido gijos, supintos su lankstaus nailono gija. Aplietas guma šis pluoštas yra sumontuotas po protektoriumi kaip papildomas sutvirtinimo sluoksnis, tad tokia konstrukcija atlieka papildomo plieninio kordo vaidmenį ir užtikrina saugų ir puikiai valdomą padangos kontūrą net važiuojant iki 350 km/val. siekiančiu greičiu.

Iki 14 procentų geresnės savybės

5_Nuo_19_iki_23_dydzioPristačiusi „SportContact 6“ padangas, „Continental“ dar kartą padarė didelę pažangą, palyginti su itin gerus įvertinimus pelniusiomis ankstesnės kartos „ContiSportContact 5 P“ padangomis. Vairavimo tikslumas buvo padidintas 14 procentų, o valdymas ant sausos kelio dangos – 11 procentų. Sukibimas važiuojant greitai padidintas 4 proc., o savybės ant šlapios kelio dangos yra 2 proc. didesnės, palyginti su taip pat itin saugiomis ankstesnio modelio padangomis. Be to, tarnavimo laikas ir komfortas buvo padidinti 7 procentais.

Papildoma medžiaga:
• „SportContact 6“ padangų pristatymas;
• Saugios net važiuojant 350 km/val. greičiu;
• Padangos siūlomos nuo 19 iki 23 colių skersmens dydžio.

Slavina Shebyreva
Rinkodaros vadovė
Baltijos šalims ir Ukrainai

[td_block_12 limit="2" offset="1"]
[td_block_12 limit="20" offset="3"]
spot_img